2016-11 – Hrádek

5. 11. 2016 jsme pořádali

 2. kolo Českého poháru ve 3D lukostřelbě

Fotogalerii ze závodů najdete ZDE, video ZDE

V jednotlivých kategoriích se umístili:

 

BBR – holý reflexní luk
Pořadí Kategorie Příjmení a jméno klub Nástřel Body
1. BBR Kučera Richard Kentaur – Pardubice, z.s. 404 30
2. BBR Jurík  Marian 1. královský lukostřelecký klub 388 27
3. BBR Dlesek  Petr Chiméra Hradec Králové 352 24
4. BBR Čejpová Kateřina Chiméra Hradec Králové 326 21
5. BBR Ehl Tomáš Chiméra Hradec Králové 322 18
6. BBR Nymburská  Monika Chiméra Hradec Králové 198 15
7. BBR Makovský Michal Kentaur – Pardubice, z.s. 158 12
BHR ženy – reflexní luk
Pořadí Kategorie Příjmení a jméno klub Nástřel Body
1. BHR Ostenová  Jitka S.K. Libichov 384 30
2. BHR Zezulková Lucie Chiméra Hradec Králové 296 27
3. BHR Dobšíčková Renata 3D lukostřelnice pod Pálavou 290 24
4. BHR Klimková Jarmila LK Falcon 266 21
5. BHR Šulcová  Hana Kentaur – Pardubice, z.s. 238 18
6. BHR Kopecká Tereza Kentaur – Pardubice, z.s. 198 15
7. BHR Tenorová Eva individuální člen 194 12
BHR muži – reflexní luk  
Pořadí Kategorie Příjmení a jméno klub Nástřel Body  
1. BHR Louthan  Ondřej Chiméra Hradec Králové 494 30  
2. BHR Horák sen. Luboš Kentaur – Pardubice, z.s. 412 27  
3. BHR Wunch Jaroslav 3D lukostřelnice Pod Pálavou 386 24  
4. BHR Dobšíček Jaroslav 3D lukostřelnice Pod Pálavou 358 21  
5. BHR Lörincz Roland Rexbow Starý Kolín 342 18  
6. BHR Pozděna   Petr Kentaur – Pardubice, z.s. 328 15  
7. BHR Provazník  Dušan Sokol Dobřichovice 306 12 rozstřel
8. BHR Vilgoš Jaroslav Chiméra Hradec Králové 306 9 rozstřel
9. BHR Mikulka Ondřej Kentaur – Pardubice, z.s. 304 6  
10. BHR Ondrejkovič Martin Kentaur – Pardubice, z.s. 302 3  
11. BHR Černík Libor Kentaur – Pardubice, z.s. 280    
12. BHR Wognar Vít 3D lukostřelnice Pod Pálavou 274    
13. BHR Opletal  Jan individuální člen 248    
14. BHR Kubíček David 3D lukostřelnice Pod Pálavou 238    
15. BHR Pilný sen. Tomáš Kentaur – Pardubice, z.s. 228    
16. BHR Středa Daniel individuální člen 224    
17. BHR Pilný  Tomáš Kentaur – Pardubice, z.s. 218    
18. BHR Novotný  Tomáš JS Licoměrsko 216    
19. BHR Horák  Luboš Kentaur – Pardubice, z.s. 208    
20. BHR Vrbický Štěpán individuální člen 122    
BHR veteran – reflexní luk
Pořadí Kategorie Příjmení a jméno klub Nástřel Body
1. BHR Kuželák  Dalibor S. K. Libichov 348 30
2. BHR Štička Zdeněk individuální člen 344 27
3. BHR Kučera Přemysl Chiméra Hradec Králové 342 24
4. BHR Hluštík Lubomír individuální člen 328 21
5. BHR Novák Václav individuální člen 294 18
6. BHR Svoboda Oldřich Chiméra Hradec Králové 266 15
Junior
Pořadí Kategorie Příjmení a jméno klub Nástřel Body
1. BBR Kučera   David Kentaur – Pardubice, z.s. 288 30
2. BHR Wognarová Karolína 3D lukostřelnice Pod Pálavou 268 27
3. BHR Wognar Vít ml. 3D lukostřelnice Pod Pálavou 254 24
4. BBR Dvořák Tomáš Kentaur – Pardubice, z.s. 222 21
5. BBR Sova Viktor Kentaur – Pardubice, z.s. 218 18
6. BHR Havlíček Filip individuální člen 194 15
7. BHR Havlíček Šimon individuální člen 148 12
8. BBR Štěrovský Michal Kentaur – Pardubice, z.s. 130 9
CUB – děti do 13 let
Pořadí Kategorie Příjmení a jméno klub Nástřel Body
1. CUB Repák Ota LK Falcon 374 30
2. CUB Ostenová Karolína S. K. Libichov 322 27
3. CUB Kubeček Lukáš Chiméra Hradec Králové 278 24
4. CUB Parmová Adéla 3D lukostřelnice Pod Pálavou 256 21
5. CUB Černík Matěj Kentaur – Pardubice, z.s. 220 18
6. CUB Kálal Vojtěch Chiméra Hradec Králové 204 15
7. CUB Ostenová Tereza S. K. Libichov 194 12
8. CUB Vilgoš Martin ml. Chiméra Hradec Králové 186 9
9. CUB Kálal Matyáš Chiméra Hradec Králové 152 6
10. CUB Wognar Ondřej 3D lukostřelnice Pod Pálavou 152 3
LB – dlouhý luk
Pořadí Kategorie Příjmení a jméno klub Nástřel Body
1. LB Osten  Pavel S. K. Libichov 374 30
2. LB Repák Pavel LK Falcon 348 27
3. LB Vilgoš Martin Chiméra Hradec Králové 338 24
4. LB Havlíček Ondřej individuální člen 286 21
5. LB Staněk Petr 3D lukostřelnice Pod Pálavou 216 18
6. LB Korábečný Zdeněk LK Falcon 214 15
BU – kladkový lovecký luk
Pořadí Kategorie Příjmení a jméno klub Nástřel Body
1. BU Vrága  Alexandr S. K. Libichov 432 30
2. BU Horníček  Martin S.K. luků a kuší Hodonín 422 27
3. BU Horníček  Martin S.K. luků a kuší Hodonín 412 24
4. BU Kubeček Martin Chiméra Hradec Králové 392 21
CRB – kuše
Pořadí Kategorie Příjmení a jméno klub Nástřel Body
1. CRB Mikulka René Kentaur – Pardubice, z.s. 500 30
HB – historický luk
Pořadí Kategorie Příjmení a jméno klub Nástřel Body
1. HB Parma Tomáš 3D lukostřelnice Pod Pálavou 130 30

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Yate
Jste . návštěvníkem od 18. 5. 2016.

Kalendář Kentaur

18.12.2018
  • Trénink

    18.12.2018 @ 17:00 - 17:00
    50.025539N, 15.788127E

    Střelnice Pod Vinicí

    See more details

20.12.2018
  • Trénink

    20.12.2018 @ 17:00 - 17:00
    50.025539N, 15.788127E

    Střelnice Pod Vinicí

    See more details