2016-04 – Choltice

23. 4. 2016 jsme pořádali

 11. kolo Českého poháru ve 3D lukostřelbě

Fotogalerii ze závodů naleznete ZDE

V jednotlivých kategoriích se umístili:

Holý luk (BB) – ženy
Pořadí Příjmení a jméno Klub Body
1. Majerová Věra SK lukostřelba Libichov 524
2. Bímová Lenka SK lukostřelba Libichov 448
3. Nymburská Monika Chiméra Hradec Králové 404
Holý luk (BB) – muži
Pořadí Příjmení a jméno Klub Body
1. Hladil Milan ITA Club České Budějovice 534
2. Kodydek Petr 1. Královský lukostřelecký klub 532
3. Kučera Richard Kentaur Pardubice 526
Holý luk (BB) – junioři
Pořadí Příjmení a jméno Klub Body
1. Zimmer Jakub Chiméra Hradec Králové 532
2. Hanzlová Lenka SK lukostřelba Libichov 384
3. Šrutová Magdalena Kentaur Pardubice 378
Kuše (CRB)
Pořadí Příjmení a jméno Klub Body
1. Cerman František 610
2. Kužela Miloš Chiméra Hradec Králové 600
3. Brož Marek 598
Kladkový luk (CU)
Pořadí Příjmení a jméno Klub Body
1. Kálal Marek 604
2. Šrut Pavel Kentaur Pardubice 544
3. Zaoral Pavel Chiméra Hradec Králové 542
Hunter (HU)
Pořadí Příjmení a jméno Klub Body
1. Orság Karel Chiméra Hradec Králové 612
2. Štěpina Radek Rexbow Starý kolín 558
3. Kubata Karel Chiméra Hradec Králové 548
Minies
Pořadí Příjmení a jméno Klub Body
1. Madurkay Michal Chiméra Hradec Králové 500
2. Sova Viktor Kentaur Pardubice 488
3. Ostenová Karolína SK lukostřelba Libichov 484
Olympijský luk (OL)
Pořadí Příjmení a jméno Klub Body
1. Vinš Pavel SK lukostřelba Libichov 352
Primitivní a Jezdecký luk (PB-HB)
Pořadí Příjmení a jméno Klub Body
1. Mikoláš Jindřich ITA Club České Budějovice 384
2. Jindáček David Pražské větve 338
3. Parma Tomáš 3D lukostřelnice pod Pálavou 286
Tradiční dlouhý luk (TR-LB)
Pořadí Příjmení a jméno Klub Body
1. Osten Pavel SK lukostřelba Libichov 508
2. Vilgoš Martin 414
3. Novák Jan LK Falcon 402
Tradiční reflexní luk (TR-RB) – muži
Pořadí Příjmení a jméno Klub Body
1. Louthan Ondřej Chiméra Hradec Králové 572
2. Havlíček Ondřej 464
3. Horák sen. Luboš Kentaur Pardubice 456
Tradiční reflexní luk (TR-RB) – junioři
Pořadí Příjmení a jméno Klub Body
1. Madurkay Lukáš Chiméra Hradec Králové 422
2. Pilný Tomáš Kentaur Pardubice 382
3. Wognarová Karolína 3D lukostřelnice pod Pálavou 358
Tradiční reflexní luk (TR-RB) – veteráni
Pořadí Příjmení a jméno Klub Body
1. Jelínek Josef SK lukostřelba Libichov 548
2. Plašil Miroslav 464
3. Kuželák Dalibor SK lukostřelba Libichov 436

Yate
Jste . návštěvníkem od 18. 5. 2016.

Kalendář Kentaur

18.12.2018
  • Trénink

    18.12.2018 @ 17:00 - 17:00
    50.025539N, 15.788127E

    Střelnice Pod Vinicí

    See more details

20.12.2018
  • Trénink

    20.12.2018 @ 17:00 - 17:00
    50.025539N, 15.788127E

    Střelnice Pod Vinicí

    See more details